|
pany pomocy!! wywalilo mi prąd zaraz po zapisie gry a teraz chce wczytać i tutaj lekki problem sie pojawia bo mam jeden zapis i pisze ze zapisana gra nie została wczytana!! ;/ co mam zrobic!? ;/ 2 sezony w morde strzelił? ;/
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|