kornd napisał(a):

|
Właśnie, tak się zastanawiam, bo prędzej czy później Zdzisiek będzie kandydował do miana legendy z tą akcją z wyciąganiem koszulki pod dach. Ciekawe jaka bedzię reakcja kibiców i SKWK?
|
biorąc pod uwagę fakt, że kapituła wygląda tak:
Cytat:
Prof. Józef Lipiec - wykładowca filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim;
Prof. Andrzej Klimek - rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie;
Wojciech Batko - dziennikarz Gazety Krakowskiej;
Dariusz Zastawny - przedstawiciel TS Wisła; + obecnie członek zarządu TS WIsła
Artur Nazim – przedstawiciel TS Wisła;
Robert Szymański- reprezentujący Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków; + obecnie wiceprezes TS Wisła
Konrad Meus - reprezentujący Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków;
Andrzej Sikorowski - piosenkarz;
Bogdan Basałaj – prezes klubu Wisła Kraków SA, przewodniczący kapituły;
Adrian Ochalik - rzecznik prasowy klubu Wisła Kraków SA.
|
to jego kandydatura przejść nie powinna!!! Jest 10 członków i zastanawiam się co w przypadku remisu? głos decydujący ma przewodniczący? to chyba rezultat byłby przesądzony
Gdyby jednak doszło do sytuacji, że "pan" Zdzisław Kapka dostąpi tego zaszczytu, osobiście uważam, że należy zbojkotować mecz, na którym to się będzie odbywać.
Legendą Wisły nie powinno się zostawać tylko i wyłącznie za wyniki sportowe ale także za to jakim się jest człowiekiem.