Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
52367
08.12.2011, 17:13
Jak pojedzie do Niemiec będzie grzał lawę i słuch po nim zaginie. W Wiśle mógłby się naprawdę rozwinąć. Mam nadzieje, że to zrozumie i przyjdzie do nas
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth