Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
52362
08.12.2011, 16:13
Świerczok nasz, ale dopiero od lata?
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...wierczoka.html
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu