Bobek90 napisał(a):

P.S
A jak myslisz, dlaczego taka Legia ma w swojej akademii zatrudnionych psychologow? Miedzy innymi po to zeby z tych Zyr i Wolskich nie "powyrastaly" im takie Brozki (np.). Lenie i minimalisci (Brozki i spolka)... Ot co!
|
a ja myśle że Legia by chciała żeby wyrósł im taki leń minimalista jak Brożek... zejdź na ziemie... to byłą gwiazda polskiej ligi