Wyświetl pojedynczy post
drbolkins
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52360
Stary 08.12.2011, 15:57
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
P.S
A jak myslisz, dlaczego taka Legia ma w swojej akademii zatrudnionych psychologow? Miedzy innymi po to zeby z tych Zyr i Wolskich nie "powyrastaly" im takie Brozki (np.). Lenie i minimalisci (Brozki i spolka)... Ot co!

a ja myśle że Legia by chciała żeby wyrósł im taki leń minimalista jak Brożek... zejdź na ziemie... to byłą gwiazda polskiej ligi
Odpowiedz cytując