Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 08.12.2011, 14:56
jcts napisał(a):Wyświetl post
Polecam przenieść się do PLAY, byłem 8 lat w Erze, no i teraz już nie wytrzymałem. Play dał mi lepszą ofertę dla nowego abonenta niż Era po 8 latach dla stałego.

Co powiecie o Blackberry jakimkolwiek? Bo nie miałem do tej pory jedynie komórki z ich systemem, i chciałbym jakieś opinie usłyszeć? Szybko działa? Zawiesza się? Nawet nie chodzi mi o konkretny model, bo się w nich nie orientuje tylko ogólnie. Bo Android strasznie mnie denerwuje już...
tez myslalem o przeniesieniu sie do play, ale w sumie mam wiekszosc znajomych poza play, wiec opcja - do play za darmo ktora jest najlepsza w ich sieci, jakos mnie mega nie jara.
po za tym w Erze tego galaxy s plus daja mi za zeta, a w playu o wiele wiecej.
no i ogolnie era mi daje lepsza umowę niz play bo akurat dzwonił chłop z playa
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując