szprotson napisał(a):

odswieżam temat :
konczy mi sie umowa w erze i oferują nową. umowa nowa ciekaw ale nie znam sie na telefonach/smartfonach.
co poleciacie etc? np. samsung galaxy s plus ktos posiada?
|
Polecam przenieść się do PLAY, byłem 8 lat w Erze, no i teraz już nie wytrzymałem. Play dał mi lepszą ofertę dla nowego abonenta niż Era po 8 latach dla stałego.
Co powiecie o Blackberry jakimkolwiek? Bo nie miałem do tej pory jedynie komórki z ich systemem, i chciałbym jakieś opinie usłyszeć? Szybko działa? Zawiesza się? Nawet nie chodzi mi o konkretny model, bo się w nich nie orientuje tylko ogólnie. Bo Android strasznie mnie denerwuje już...
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków
"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11