Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18045
Stary 08.12.2011, 14:18
A propos ekstraklasowych klubów... Było wielkie halo o to, że Amika zaczyna współpracę z Atletico Paranaense. Na razie współpraca wygląda tak:

http://www.lechpoznan.pl/news/atleti...juz,w,poznaniu

początkowo myślałem, że Amika chce sobie podbudować morale, lejąc w sparingu 10-latków, ale okazuje się że chodzi o turniej juniorski. Ładna sprawa, tyle że nie jest to żadna sensacja.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując