A propos ekstraklasowych klubów... Było wielkie halo o to, że Amika zaczyna współpracę z Atletico Paranaense. Na razie współpraca wygląda tak:
http://www.lechpoznan.pl/news/atleti...juz,w,poznaniu
początkowo myślałem, że Amika chce sobie podbudować morale, lejąc w sparingu 10-latków, ale okazuje się że chodzi o turniej juniorski. Ładna sprawa, tyle że nie jest to żadna sensacja.