|
Zaczyna się powoli okres transferowy i takich artykułów będzie więcej, a co one mogą znaczyć? Tu odpowiedzi jest wiele:
a) gra menago żeby podbić notowania piłkarza,
b) gra piłkarza żeby podbić swoje notowania,
c) gra klubu, żeby przekonać do czegoś piłkarza,
d) gra naszego klubu, żeby postraszyć innego piłkarza z naszego klubu,
e) gra naszego klubu, żeby postraszyć innego piłkarza z którym negocjujemy,
f) wymysł dziennikarzy, żeby podbić sprzedaż gazety,
g) rzeczywiście się nim interesujemy, to znaczy jest na X miejscu na liście Stana i prowadzimy wstępne rozmowy, że jak Z Y i inni nie wypalą to go klepmniemy...
W tej chwili mamy jednak dwóch bardzo dobrych napastników oraz dwóch dobrych powracających po kontuzjach więc 5 czy nawet 6 napastnik nie jest chyba naszym priorytetem. Chyba że,
h) chcemy kogoś sprzedać i szukamy następcę...
|