Wyświetl pojedynczy post
mandarynki
Junior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Scandinavia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15818
Stary 08.12.2011, 13:03
Pytam, ponieważ jakiś czas temu widziałem w szwedzkiej tv fragment dokumentu o jakiejś miejscowej gwiazdce AIK i koleś po treningu parkował na ogólnodostępnym parkingu i wchodził do wieloklatkowca...

Jeśli nie wyśmiejecie, to zapytam jeszcze... Jest wojna kibiców w Krakowie, a jak to ma się do piłkarzy? Czy jeśli w ciemnej ulicy spotka się kopacza Cracowii, to dostanie bluzga czy kopa w tyłek? Czy też jest zasada, że piłkarza się nie rusza, choćby miał hattrick w derbach i pokopał Bitona po achillesach ?
Odpowiedz cytując