Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
Warzyw
Vivere militare est
Od: 12.2006
Offline
#
884
08.12.2011, 12:27
Saidiem Ntibazonkizą są ponoć zainteresowane największe klubu T-Mobile Ekstraklasy: Wisła, Legia i Lech. S
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.12.2011 o godz. 13:45.
Warzyw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Warzyw
Znajdź inne posty napisane przez Warzyw