Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18044
Stary 08.12.2011, 12:04
Dziennikarze WP maja "refleks"...o tym, ze Grajewski nie bedzie inwestowal w LKS, to bylo juz wiadome w poniedzialek(Borek o tym powiedzial w magazynie ekstraklasy) .
Odpowiedz cytując