Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
3973
08.12.2011, 11:56
Wisła - Polonia 3-1 (0-0)
Skład : Pareiko - Lamey , Jovanovic , Diaz , Paljić - Wilk , Nunez - Małecki , Garguła , Iliev - Genkov
Zmiany : Biton, Melikson, Boguski
Bramki : Iliev,Genkov,Małecki
coolibeer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coolibeer
Znajdź inne posty napisane przez coolibeer