Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14858
Stary 08.12.2011, 10:47
Kocur napisał(a):Wyświetl post
pomijając drobne fakty że np. Francja płaci 20% mniej niż Polska mimo transportu 2000 km dalej to po prostu nóż się w kieszeni otwiera
niech te 20 % więcej za gaz pokryją wyborcy obecnej i poprzedniej koalicji rządowej która nam te "promocje" zafundowała,ja na nich nie głosowałem
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.12.2011 o godz. 10:53.