Kocur napisał(a):

|
pomijając drobne fakty że np. Francja płaci 20% mniej niż Polska mimo transportu 2000 km dalej to po prostu nóż się w kieszeni otwiera
|
niech te 20 % więcej za gaz pokryją wyborcy obecnej i poprzedniej koalicji rządowej która nam te "promocje" zafundowała,ja na nich nie głosowałem