Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18042
Stary 08.12.2011, 10:38
PGE zostawi Bełchatów dla Lechii ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Patrzac na skład GKSu to raczej wielkich pieniędzy PGE w piłke nie chce pompowac.Byc może dlatego że za wielu kibiców na mecze Bełchatowa nie chodzi,więcej fanów ma tam Widzew.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 08.12.2011 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując