PGE zostawi Bełchatów dla Lechii ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html
Patrzac na skład GKSu to raczej wielkich pieniędzy PGE w piłke nie chce pompowac.Byc może dlatego że za wielu kibiców na mecze Bełchatowa nie chodzi,więcej fanów ma tam Widzew.