Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18041
Stary 08.12.2011, 08:09
Takich bzdur jak Grajewski plecie to dawno nie słyszałem. Potrzeba 5-6 graczy a to przekracza jego możliwości. No to ja powiem tak: -ja mogę przejąć ŁKS za złotówkę. Przeprowadzę negocjację z wierzycielami i obiecam splate na koniec sezonu. Ale na graczy dodatkowych mam teraz ze 1000 PLN Inwestor ze mnie niczym Grajewski. Cwaniak myślał, ze przejmie za frajer klub, długi zroluje, osiągnie sukces tymi co mam i po roku sprzeda jednego i wyjdzie z kasą.Ot bazarowy biznesmen
Swoja droga jak mozna ufac takiemu czlowiekowi jak Grajewski i prowdzic z nim negocjacje!!!To akt desperacji! jeszcze czekam na Ptaka jak wroci i opowie bajki o tym jak on dobrze czul ze ci brazylijczycy to superpilkarze tylko ludzie go zgnoili
Odpowiedz cytując