Takich bzdur jak Grajewski plecie to dawno nie słyszałem. Potrzeba 5-6 graczy a to przekracza jego możliwości. No to ja powiem tak: -ja mogę przejąć ŁKS za złotówkę. Przeprowadzę negocjację z wierzycielami i obiecam splate na koniec sezonu. Ale na graczy dodatkowych mam teraz ze 1000 PLN

Inwestor ze mnie niczym Grajewski. Cwaniak myślał, ze przejmie za frajer klub, długi zroluje, osiągnie sukces tymi co mam i po roku sprzeda jednego i wyjdzie z kasą.Ot bazarowy biznesmen

Swoja droga jak mozna ufac takiemu czlowiekowi jak Grajewski i prowdzic z nim negocjacje!!!To akt desperacji! jeszcze czekam na Ptaka jak wroci i opowie bajki o tym jak on dobrze czul ze ci brazylijczycy to superpilkarze tylko ludzie go zgnoili
