Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20284
Stary 08.12.2011, 00:26
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wychodza z zachodniej... ale szatnie maja w poludniowej. Ze wzgledu na to, ze poludniowa ma cale zaplecze - pokoj trenera, odnowe biol. itp.
Na południowej jest szatnia z zapleczem, kiepskim bo kiepskim, ale zapleczem.
Na zachodniej jest szatnia z salką treningową, ale bez reszty zaplecza.
Na naszym stadionie nie ma ani jednej kompletnej szatni. Normalnie zarówno szatnia gospodarzy, jak i gości powinna mieć salkę treningową oraz odnowę biologiczną.
Nowa szatnia wykorzystywana jest tylko do robienia zdjęć
Odpowiedz cytując