dj_ibutti napisał(a):

|
Wychodza z zachodniej... ale szatnie maja w poludniowej. Ze wzgledu na to, ze poludniowa ma cale zaplecze - pokoj trenera, odnowe biol. itp.
|
Na południowej jest szatnia z zapleczem, kiepskim bo kiepskim, ale zapleczem.
Na zachodniej jest szatnia z salką treningową, ale bez reszty zaplecza.
Na naszym stadionie nie ma ani jednej kompletnej szatni. Normalnie zarówno szatnia gospodarzy, jak i gości powinna mieć salkę treningową oraz odnowę biologiczną.
Nowa szatnia wykorzystywana jest tylko do robienia zdjęć
