Wyświetl pojedynczy post
Aniołek_Wisła
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24498
Stary 07.12.2011, 23:49
Witam . Chciałbym sie wybrac na jakis mecz reprezentacji , najlepiej W Warszawie , ale podobno do tego potrzebna jest karta kibica reprezentacji ... a wiec wie ktos jak ja wyrobic, ile kosztuje, ile czeka sie na wyrobienie i ogolnie takie rzeczy ... z gory dzieki za odp.
Odpowiedz cytując