Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Roger_biezanow
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
56
07.12.2011, 23:03
Wielki mecz i wielkie zwycięstwo!
Wisła Kraków - Spartak Moskwa 81-60 nowa fotogaleria!!
moja strona www
Roger_biezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roger_biezanow
Znajdź inne posty napisane przez Roger_biezanow