Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.12.2011, 22:54
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Manu odchodzi z Legii.

Co do Nakoulmy, to jest to specyficzny piłkarz. Jak grał w ekstraklasie w Widzewie to sobie nie poradził.
Akurat w Widzewie przez większość sezonu był kontuzjowany. To dobry piłkarz ale Łęczna chce za niego jakieś niebotyczne pieniądze. Nie sądzę, że Amika jest w stanie je wyłożyć.


A co do Pączka mój typ to Lubin.
Odpowiedz cytując