ToTylkoJa napisał(a):

Manu odchodzi z Legii.
Co do Nakoulmy, to jest to specyficzny piłkarz. Jak grał w ekstraklasie w Widzewie to sobie nie poradził.
|
Akurat w Widzewie przez większość sezonu był kontuzjowany. To dobry piłkarz ale Łęczna chce za niego jakieś niebotyczne pieniądze. Nie sądzę, że Amika jest w stanie je wyłożyć.
A co do Pączka mój typ to Lubin.