Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
3967
07.12.2011, 22:09
Wisła - Polonia 3:1 (1:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Jovanovic, Diaz, Paljic - Wilk, Nunez, Boguski, Małecki, Iliev -Genkov
Zmiany:
Melikson, Biton, Jirsak
Bramki:
Małecki, Iliev, Biton
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel