Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3967
Stary 07.12.2011, 22:09
Wisła - Polonia 3:1 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jovanovic, Diaz, Paljic - Wilk, Nunez, Boguski, Małecki, Iliev -Genkov

Zmiany: Melikson, Biton, Jirsak

Bramki: Małecki, Iliev, Biton
Odpowiedz cytując