Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dawid_TSW
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
24496
07.12.2011, 21:58
Gdzie w Krakowie jest jakiś najazd samochodowy, by móc sobie zobaczyć co tam się dzieje pod spodem?
Dawid_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dawid_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Dawid_TSW