Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24495
Stary 07.12.2011, 21:46
Awe napisał(a):Wyświetl post
Przyjrzyj się temu: http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.
Kwotę 100 zł bardzo łatwo osiągnąć, żeby nie płacić za kartę. Reszta opłat 0 zł mam od paru lat to konto i polecam
Odpowiedz cytując