Awe napisał(a):

Przyjrzyj się temu: http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.
|
Kwotę 100 zł bardzo łatwo osiągnąć, żeby nie płacić za kartę. Reszta opłat 0 zł

mam od paru lat to konto i polecam