Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7425
Stary 07.12.2011, 21:08
hahahaha
a akurat miałem się wybierać żeby z nim hiszpański poćwiczyć ;d
całe szczęście, zaoszczędziłem 2 godziny czasu i 2zł na biletach tramwajowych
Odpowiedz cytując