Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzegorz_lato
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
7425
07.12.2011, 21:08
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...trefie_kibica/
Chaveza porwali..
hahahaha
a akurat miałem się wybierać żeby z nim hiszpański poćwiczyć ;d
całe szczęście, zaoszczędziłem 2 godziny czasu i 2zł na biletach tramwajowych
grzegorz_lato
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzegorz_lato
Znajdź inne posty napisane przez grzegorz_lato