Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24491
Stary 07.12.2011, 19:42
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.

Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect

Ktoś, coś poleci?
Przyjrzyj się temu: http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując