Przyjrzyj się temu:
http://getinonline.pl/konto_skarbonkowe
Nie zagłębiałem się na razie jakoś bardziej w to konto (sam szukam czegoś takiego jak Ty) ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. W mBanku płaci się za kartę jeśli miesięcznie nie wydasz jakiejś tam kwoty.