Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ploughmanson
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E
Offline
#
24490
07.12.2011, 19:24
Żmijka
napisał(a):
Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.
Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie
). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect
Ktoś, coś poleci?
eKonto - mBank
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
Ploughmanson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ploughmanson
Znajdź inne posty napisane przez Ploughmanson