Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24489
Stary 07.12.2011, 17:24
Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.

Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect

Ktoś, coś poleci?
Odpowiedz cytując