Pytanie przewijające się tu milion razy pewnie, ale.
Potrzebuje załozyć nowe konto (zestarzałam się za bardzo na poprzednie

). Potrzebuje kartę do bankomatów/sklepów, dostęp przez neta, brak min wpływu miesięcznego (!). Najlepiej jak najwięcej 0 przy prowadzeniu, opłatach, ect
Ktoś, coś poleci?