http://biznes.onet.pl/nowak-mozna-za...,1,prasa-detal
Błyskotliwy Nowak ukuł nowy termin w drogownictwie. Tzw
przejezdność 
. Bo my przecież będziemy mieli "ałtostrady na ełro" tylko że będzie problem z przejezdnością.
Co te k.... robiły przez cztery lata? że a4 będzie nieprzejezdna. Dwa miesiące temu Nowak o tym nie wiedział? Czy poczekał do wyborów? SIWY jak tam zakład? Kto jest wydymany frajer?

Niestety wydymanych jest więcej nie tylko frajerzy.