Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14856
Stary 07.12.2011, 17:18
http://biznes.onet.pl/nowak-mozna-za...,1,prasa-detal

Błyskotliwy Nowak ukuł nowy termin w drogownictwie. Tzw przejezdność . Bo my przecież będziemy mieli "ałtostrady na ełro" tylko że będzie problem z przejezdnością.

Co te k.... robiły przez cztery lata? że a4 będzie nieprzejezdna. Dwa miesiące temu Nowak o tym nie wiedział? Czy poczekał do wyborów? SIWY jak tam zakład? Kto jest wydymany frajer? Niestety wydymanych jest więcej nie tylko frajerzy.
Hej Nasz TS !!