Greeg napisał(a):

Czemu u nas wszystko musi stać na głowie i nie można zorganizować i wybudować od podstaw czegoś tak niezbędnego dla klubu piłkarskiego jak Akademia Szkoleniowa?
Przecież to będzie jawna kpina i sku********** .
|
Szkółka to inwestowanie długoterminowe, które zacznie się zwracać po minimum 10 latach funkcjonowania. Cupiał jak wiadomo od wielu lat chce LM "na już", a efekty takiej polityki wszyscy widzą od kilku sezonów (ściąganie szrotu zagranicznego). Poza tym dla "wszechmogącego" rozpoczęcie budowy szkółki byłoby przyznaniem się do pomyłki, a on przecież jest nieomylny
