Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#425
Stary 07.12.2011, 15:26
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Czemu u nas wszystko musi stać na głowie i nie można zorganizować i wybudować od podstaw czegoś tak niezbędnego dla klubu piłkarskiego jak Akademia Szkoleniowa?

Przecież to będzie jawna kpina i sku********** .
Szkółka to inwestowanie długoterminowe, które zacznie się zwracać po minimum 10 latach funkcjonowania. Cupiał jak wiadomo od wielu lat chce LM "na już", a efekty takiej polityki wszyscy widzą od kilku sezonów (ściąganie szrotu zagranicznego). Poza tym dla "wszechmogącego" rozpoczęcie budowy szkółki byłoby przyznaniem się do pomyłki, a on przecież jest nieomylny
Odpowiedz cytując