Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3924
Stary 07.12.2011, 10:12
Allo, może ktoś będzie potrzebował - cena dużo niższa niż sklepowa

Na początek to STACJA MULTIMEDIALNA SONY XAV-70BT



A więcej fotek tutaj:
http://www.fotosik.pl/u/k13thelegend/album/1033598

cena za taki gadżet to 1500zł


2. Druga zabaweczka dla kolegów paparazzich:

Obiektyw SAL35F14G i Konwenter szerokokątny VCL-HGA07B



I cały album:
http://www.fotosik.pl/u/k13thelegend/album/1033578

Cena za obiektyw to 2700zł, a za konwerter 400zł
Odpowiedz cytując