Allo, może ktoś będzie potrzebował - cena dużo niższa niż sklepowa
Na początek to
STACJA MULTIMEDIALNA SONY XAV-70BT
A więcej fotek tutaj:
http://www.fotosik.pl/u/k13thelegend/album/1033598
cena za taki gadżet to 1500zł
2. Druga zabaweczka dla kolegów paparazzich:
Obiektyw SAL35F14G i Konwenter szerokokątny VCL-HGA07B
I cały album:
http://www.fotosik.pl/u/k13thelegend/album/1033578
Cena za obiektyw to 2700zł, a za konwerter 400zł