Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.12.2011, 01:33
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Czytam i oczom nie wierzę. Całoroczne karnety, płyty, kosmetyki, setki złotych - czemu mi nikt nie robi takich prezentów Albo to jest jakaś kpina, albo naprawdę byłem niegrzeczny Czerwonemu spaślakowi daje czas do 24 grudnia
Masz lidera i jeszcze Ci źle



Z Oldspice też bym się ucieszył, zwłaszcza z tego starego zapachu który to miałem w latach 90 (Oryginal? ), ostatnio ze względów oszczędnościowych wybrałem Nivea który nie pachnie tak ładnie, ale był o połowę tańszy...
Odpowiedz cytując