Temat
:
Czy się stoi czy się leży...
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
31
07.12.2011, 01:33
slaskWKSslask
napisał(a):
Czytam i oczom nie wierzę. Całoroczne karnety, płyty, kosmetyki, setki złotych - czemu mi nikt nie robi takich prezentów
Albo to jest jakaś kpina, albo naprawdę byłem niegrzeczny
Czerwonemu spaślakowi daje czas do 24 grudnia
Masz lidera i jeszcze Ci źle
Z Oldspice też bym się ucieszył, zwłaszcza z tego starego zapachu który to miałem w latach 90 (Oryginal? ), ostatnio ze względów oszczędnościowych wybrałem Nivea który nie pachnie tak ładnie, ale był o połowę tańszy...
Lysy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lysy
Znajdź inne posty napisane przez Lysy