laurence napisał(a):

|
jak byłem na meczu z Górnikiem to nie sprzedawali biletów na sektor B z tego co widziałem to na meczu z Widzewem sektor B też pusty. Jaki jest powód takiej decyzji?
|
Kasa. Wiedza ze nie bedzie pelnego stadionu, jezeli nie sprzedaja tam biletow, to nie musza miec tyle ochrony i oszczedzaja troche kasy