Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20281
Stary 07.12.2011, 00:18
laurence napisał(a):Wyświetl post
jak byłem na meczu z Górnikiem to nie sprzedawali biletów na sektor B z tego co widziałem to na meczu z Widzewem sektor B też pusty. Jaki jest powód takiej decyzji?
Kasa. Wiedza ze nie bedzie pelnego stadionu, jezeli nie sprzedaja tam biletow, to nie musza miec tyle ochrony i oszczedzaja troche kasy
Odpowiedz cytując