Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24481
Stary 07.12.2011, 00:12
jest możliwa zamówienia biletów do kina (Cinema City) na zasadzie "talonu" tzn. ja płacę za 2 osoby a one już sobie wybierają termin seansu i całą resztę (coś na zasadzie kart upominkowych w sklepach)..
Odpowiedz cytując