Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 07.12.2011, 00:05
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie nikt nie odpowiedzial na pytanie tylko osobiste wycieczki. Masz wybiórczą pamięć kolego: z nikogo śię nie śmiałem, ani nie popierałem rządu poprostu uważałem, że protest w takiej formie jak miał miejsce nie miał żadnego
sensu co oczywscie pokazały kolejne miesiące. Poza tym "kibole" też nie są święci ale to nie ten temat. Koniec offtopu.
No co pokazały? Może wzrost frekwencji, zastąpienie owych "kiboli" dziećmi na młynach?

Protesty swoje zrobiły... wytworzyły wydźwięk, o którym się mówiło i jednoczyło tych którym zależy na ruchu kibicowskim do działania w razie potrzeby. Chyba nie myślałeś, że celem protestu będzie zmuszenie Tuska do tego, żeby przyjechał i nas ładnie przeprosił?
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.12.2011 o godz. 00:07.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując