Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15812
Stary 06.12.2011, 23:27
willow napisał(a):Wyświetl post
A po co od razu popadać w skrajności?
Moim zdaniem ani Burliga, ani 35-letni afroamerykanin.
Po prostu dobry piłkarz by nam się przydał, ot co...
No przydał by się jak najbardziej.

Jednak jak widać znaleźć bocznego obrońcę lepszego niż ten który jest wyszydzany przez kolegę " a nie mówiłem że on jest do niczego" nam się nie udało a szukamy już chyba 6 okienko transferowe.

Nie wiem jak on wygląda pod względem kontraktu tz. długości oraz tego czy go Ruch nie zatrzyma, chociaż oni kasy nie mają.

Dwa ostatnie mecze, owszem błędy, wcześniej nie było tak źle, w pucharze polski gol. W miarę regularna gra, pierwszy raz w e-klasie, może jeszcze chwilkę się wstrzymamy z ocenami?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując