willow napisał(a):

A po co od razu popadać w skrajności?
Moim zdaniem ani Burliga, ani 35-letni afroamerykanin.
Po prostu dobry piłkarz by nam się przydał, ot co...
|
No przydał by się jak najbardziej.
Jednak jak widać znaleźć bocznego obrońcę lepszego niż ten który jest wyszydzany przez kolegę " a nie mówiłem że on jest do niczego" nam się nie udało a szukamy już chyba 6 okienko transferowe.
Nie wiem jak on wygląda pod względem kontraktu tz. długości oraz tego czy go Ruch nie zatrzyma, chociaż oni kasy nie mają.
Dwa ostatnie mecze, owszem błędy, wcześniej nie było tak źle, w pucharze polski gol. W miarę regularna gra, pierwszy raz w e-klasie, może jeszcze chwilkę się wstrzymamy z ocenami?