Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18037
Stary 06.12.2011, 23:12
Zarządzanie Lechią to w ogóle jedna wielka patologia, stadion na miarę mistrza kraju, perspektywy, potencjał wręcz świetne, a model budowania drużyny jak dla średniaka walczącego o życie w tej lidze. Sorry, ale jak się sprowadza piłkarzy 'klasy' Tadicia czy Bensona, do nich na deser Dawidowski, to o czym my w ogóle mówimy? Toż to atak Patejuk - Demjan prezentuje wyższy poziom...I jeszcze Ulatowski jako trener, parodia.

W Lechii tak naprawdę mają na ten moment góra dwóch piłkarzy na miarę walki o wyższe cele, czyli Traore i Vucko. Do tego jeszcze młodzi Pawłowski, Janicki, Hajrapetjan i Andriuskevicius, czy też trochę starszy, ciekawy Machaj, z tym że zawodnicy tej klasy nawet w takiej Legii czy Wiśle pewnie byliby na etapie ogonów i powolnego wprowadzania do drużyny. Bez większego sponsora, którego będzie stać na wymianę 70 - 80 % składu jeszcze długo będą się w Gdańsku wić góra w środku tabeli.

Jedyny pozytywny aspekt w tym klubie to to, że postanowili postawić na szkolenie, ale nie wiem na jakim etapie jest tam rozwój szkółki i bazy treningowej, gdyż czytalem coś o tym kilka miesięcy temu, nie wiem, czy skończyło się na wielkich planach, czy też plany poszły do szuflady. No i póki co wielkich efektów pracy z młodzieżą tam nie widać, bo Pawłowski czy Janicki to raczej efekty dobrego scoutingu, niż samego szkolenia. Chociaż to też oczywiście się chwali.
Odpowiedz cytując