Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18034
Stary 06.12.2011, 22:50
rafil napisał(a):Wyświetl post
Cóż, z parchatymi mu się nie udało spaść, więc oby z Lechią też nie.
Z parchatymi nie zdążył, a był na dobrej drodze. Lechia jednak, w momencie gdy ją przejął, trochę punktów naciułała, więc jakieś nadzieje są.
Odpowiedz cytując