Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3956
Stary 06.12.2011, 20:57
Wisła - Polonia 2:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jovanovic, Diaz, Paljic - Wilk, Melikson, Garguła, Małecki, Iliev - Biton
Zmiany: Nunez, Genkov, Boguski
Bramki: Biton, Iliev
Odpowiedz cytując