Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 06.12.2011, 20:27
Sprzemek napisał(a):Wyświetl post
J a bym dal szanse Moskalowi pod jednym warunkiem!!!!!
Nigdy wiecej w skladzie Wiselki lebiody Boguskiego i Lamagi Kirma.
Dobrze ,tylko Ty nie decydujesz i co najwyzej mozesz to napisac sobie w internecie.Sam jesteś lebioda,jak tak mówisz o Boguskim....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 06.12.2011 o godz. 20:33.
Bednarz=Landryna=......