Sprzemek napisał(a):

J a bym dal szanse Moskalowi pod jednym warunkiem!!!!!
Nigdy wiecej w skladzie Wiselki lebiody Boguskiego i Lamagi Kirma.
|
Dobrze ,tylko Ty nie decydujesz i co najwyzej mozesz to napisac sobie w internecie.Sam jesteś lebioda,jak tak mówisz o Boguskim....