Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15808
Stary 06.12.2011, 20:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Bunoza z Diazem to bedzie srodek obrony z Polonią jezeli Michala nie bedzie. Na szczescie to ostatnia kolejka wiec beda mieli czas by sie wykurowac
Wywróżyłeś to ze szklanej kuli ? Ani Diaz, ani Bunoza nigdy nie grali na stoperze po prawej stronie (przynajmniej u nas) także dziwne byłoby wstawienie chociażby Bunozy jako prawego stopera po kontuzji mając do tego na uwadze to , że Marko Jovanovic jest zdrowy i grał na tej pozycji kilka lat. Mimo ogromnego szacunku do solidnych podstaw piłkarskich Marko i przyzwoitej motoryki uważam, że on jest stoperem, a nie skrajnym obrońcą.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.12.2011 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując