mitmichael napisał(a):

|
Bunoza z Diazem to bedzie srodek obrony z Polonią jezeli Michala nie bedzie. Na szczescie to ostatnia kolejka wiec beda mieli czas by sie wykurowac
|
Wywróżyłeś to ze szklanej kuli ? Ani Diaz, ani Bunoza nigdy nie grali na stoperze po prawej stronie (przynajmniej u nas) także dziwne byłoby wstawienie chociażby Bunozy jako prawego stopera po kontuzji mając do tego na uwadze to , że Marko Jovanovic jest zdrowy i grał na tej pozycji kilka lat. Mimo ogromnego szacunku do solidnych podstaw piłkarskich Marko i przyzwoitej motoryki uważam, że on jest stoperem, a nie skrajnym obrońcą.