Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15804
Stary 06.12.2011, 19:30
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
A co z Czekajem? Wróci jeszcze na te 2 mecze?
Fragment wczorajszego wywiadu z Kaziem:
Z 6 obrońców zrobiło się trzech: Jalies na pewno już w tym roku nie wystąpi, a co z Michałem Czekajem?
Zobaczymy jak to będzie wyglądało, na razie czekamy. Jutro na pewno nie będzie trenował, może w środę. Gdyby był w pełni zdrów, to na pewno byśmy z niego skorzystali bo pokazał, że można na niego liczyć. Sprawy mięśniowe zawsze są ryzykowne i musimy mieć 100%pewność, że nic się nie wydarzy. Bunoza prezentuje się coraz lepiej.
Odpowiedz cytując