Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
Od: 01.2011
Offline
#
20277
06.12.2011, 19:27
Przed ostatnim meczem wychodzili z zachodniej. Sesja do kalendarza zrobiona była w szatni i z tego co widać to wyglądała na używaną pomimo sesyjnego wystroju. Wygląda więc na to że korzystają z zachodniej
Ale nic nie wiadomo na pewno jak zawsze
bellic88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bellic88
Znajdź inne posty napisane przez bellic88