Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
Sprzemek
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
478
06.12.2011, 19:17
J a bym dal szanse Moskalowi pod jednym warunkiem!!!!!
Nigdy wiecej w skladzie Wiselki lebiody Boguskiego i Lamagi Kirma.
Sprzemek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sprzemek
Znajdź inne posty napisane przez Sprzemek