Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 06.12.2011, 17:12
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kto mówi, ze obrona nie popełnia błedów?
Wczorajszymi błędami mozna byłoby obdzielic kilka meczów. Na szczęście Duńczycy nie potrafili ich wykorzystać, ale każde dośrodkowanie, każda wrzutka w pole karne ze stałego fragmentu czy z gry powodowały palpitację.
Chavez i Paljic nie potrafią grać w powietrzu, Serboniemiec nie jest w ogóle obrońcą i udowadnia to w każdym meczu, a Chavez najlepiej kasuje kontry, wbrew masie potrafi być szybki, zgodnie z masą ciężko go przepchnąć. Lamey i Diaz grają za to w powietrzu całkiem nieźle.
W ogóle wydaje mi się, że Lamey jest najbardziej niedocenianym ostatnio naszym piłkarzem. Nie żeby był cudem ale gra poprawnie: pokazuje się do podania, wychodzi do przodu, zakłada pressing na połowie przeciwnika, potrafi przeciąć dośrodkowanie, sfauluje kiedy trzeba - całkiem niezły pilkarz. Motoryką nie powala ale technicznie i taktycznie jest naprawdę dobry.
Aby centry przeciwnika nie siały popłochu potrzebne jest chyba coś więcej niż dwóch (na czterech) grających głową obrońców i bramkarz świetny na linii.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..