Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20276
Stary 06.12.2011, 15:44
A nie wiecie ile skyboxów i miejsc na trybunie Vip zostało sprzedane? Na zdjęciach z ostatniego meczu widać, że na trybunie Vip jest bardzo mało osób. Piłkarze dalej korzystaj z szatni na południowej?


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując