Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
Od: 07.2008
Offline
#
15801
06.12.2011, 15:41
I po co ta ironia ? Przeciez napisal prawde, ze Burliga jest za slaby na nasz zespol, no chyba ze Ty wiedziales, ze Jaliens i Branco beda tacy slabi w momencie ich sprawadzania, to mogles zadzwonic do Stana, zeby ich nie bral.
Glova91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glova91
Znajdź inne posty napisane przez Glova91