Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Azory
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Azory
Offline
#
7418
06.12.2011, 15:29
Nawet przez chwilę nie pomyślałem o tym jaka będzie pogoda 14 grudnia
Im więcej kibiców tym będzie cieplej!
CH.
dobrze powiedziane, byle by tylko Odense stanęło na wysokości zadania, a wtedy to już tylko od Wisły zależy czy wyjdziemy z grupy
Azory
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Azory
Znajdź inne posty napisane przez Azory