Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Azory
Junior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7418
Stary 06.12.2011, 15:29
Nawet przez chwilę nie pomyślałem o tym jaka będzie pogoda 14 grudnia Im więcej kibiców tym będzie cieplej! CH. dobrze powiedziane, byle by tylko Odense stanęło na wysokości zadania, a wtedy to już tylko od Wisły zależy czy wyjdziemy z grupy
Odpowiedz cytując