Kocur napisał(a):

Jakie brzuszki są najbardziej skuteczne:
- nogi po kaloryferem i ręce za głową
- nogi po kaloryferem i ręce po bokach
- nogi na podłodze i tylko lekkie wznoszenie głowy i barków
?
|
Podobne jak kolega wyżej mówi. Szybka faza pozytywna, napięcie mięśni na pół sekundy i powolny opad na ziemie. No ale i tak najfajniej jakbyś miał drążek, bo można robić najbardziej efektywne unoszenia.