Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 06.12.2011, 14:32
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jakie brzuszki są najbardziej skuteczne:

- nogi po kaloryferem i ręce za głową
- nogi po kaloryferem i ręce po bokach
- nogi na podłodze i tylko lekkie wznoszenie głowy i barków

?
Podobne jak kolega wyżej mówi. Szybka faza pozytywna, napięcie mięśni na pół sekundy i powolny opad na ziemie. No ale i tak najfajniej jakbyś miał drążek, bo można robić najbardziej efektywne unoszenia.
Odpowiedz cytując