Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 06.12.2011, 14:17
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Tak, w finale LM byśmy grali gdyby nie Maaskant
Czego to niektórzy nie wymyślą.

Ja tylko powiem, że analogiczna sytuacja była po zwolnieniu Petrescu.
Ale jak widać, za młody jesteś, żeby to pamiętać...
Żyjesz w swoim świecie, czytasz co chcesz przeczytać.

Naprawdę umiesz poprawić humor.
Taki stary, a taki głupi... Ehhh
Ostatnio edytowane przez Dariook : 06.12.2011 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując