JrQ- napisał(a):

Tak, w finale LM byśmy grali gdyby nie Maaskant 
Czego to niektórzy nie wymyślą.
Ja tylko powiem, że analogiczna sytuacja była po zwolnieniu Petrescu.
Ale jak widać, za młody jesteś, żeby to pamiętać...
|
Żyjesz w swoim świecie, czytasz co chcesz przeczytać.
Naprawdę umiesz poprawić humor.
Taki stary, a taki głupi... Ehhh