Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 06.12.2011, 12:40
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Przy odrobinie szczescie Wisla moze nawet wskoczyc na 3 miejsce w tabeli oczywiscie jak wygra. Nie wyobrazam sobie porazki na R22 , ostatnio z nimi u siebie przegralismy. 3 pkt i koniec kropka , ciekawe czy Melikson zagra od 1 minuty , I hope so.

Jeśli wygramy to na bank będziemy na 3 miejscu

Liczę na dłuższy występ Meliksona.
Odpowiedz cytując