Teqcontroller napisał(a):

|
Przy odrobinie szczescie Wisla moze nawet wskoczyc na 3 miejsce w tabeli oczywiscie jak wygra. Nie wyobrazam sobie porazki na R22 , ostatnio z nimi u siebie przegralismy. 3 pkt i koniec kropka , ciekawe czy Melikson zagra od 1 minuty , I hope so.
|
Jeśli wygramy to na bank będziemy na 3 miejscu
Liczę na dłuższy występ Meliksona.